web_head

Summertime!

Sommaren har verkligen gjort oss sällskap i veckan! Men även om det är lockande att bara äta glass, och gotta sig i solen så glöm inte bort att göra oss sällskap även i sommar, under regniga som så väl soliga dagar! Att hålla igång under sommaren kommer enbart gynna er under hösten.   Ha en helt fantastisk midsommar önskar vi på DQ 

Kommentera gärna:

Senaste inläggen

Senaste kommentarer

  • Eva Widegren » Vinterkurserna!:  ””Gratis”, finns det platser kvar? Isåfall vilka kurser kan man prova på? ”

  • Hala Mansour » Ny klass; High heels:  ”Hej, jag skulle gärna vilja prova på en lektion. Finns det möjlighet för det och..”

  • Rosanna » Gratis Prova På Vecka 27:  ”Hej! Jag vill jättegärna komma på prova på v. 27. Finns det en plats kvar? :) A..”

  • Martina » KidsPole:  ”Hej Min dotter skulle vilja prova på. I oktober blir hon 8 år. Förkunskaper gått..”

  • Nika Eyvazi » Gratis Prova På vecka 3:  ”Gratis”

Bloggarkiv

Länkar

Etikettmoln