Studio DQ banner

Planera din träning i sommar!

Under sommaren är trycket på klasserna lägre än vanligt. Därför är det viktigt att du bokar in dig på de klasser du planerar att gå på i Mindbodyonline.  I de fall där inga elever är inbokade kommer klassen att strykas 24 timmar före för att inte instruktören ska behöva komma till studion i onödan. Så glöm inte att boka in dig!

Vi passar även på att påminna om att vi i sommar har Open Pole + där instruktör finns på plats för att leda uppvärmning. Därefter tränar du själv, med andra i salen samt instruktör närvarande. Du kan fråga om hjälp med passning och teknik då du behöver det! Endast tillgängligt för DQ's egna elever, inga andra OP-elever släpps in på OP+ tiderna.

Open pole, öppen träning är gratis under vecka 27-33 för alla elever som har ett card under samma tid.

Varmt välkomna i sommar!

Kommentera gärna:

Senaste inläggen

Senaste kommentarer

  • Carina Holmström » INFO MÖTE SM2026:  ”Fick ingen länk har skickat in tidigare”

  • Susanna » Gratis prova på :  ”Hej! Jag registrerade mig på prova på feminine vibe, det stod då att jag hamnade..”

  • Katha Desai » Gratis prova på :  ”Hi, I am keen towards learning and trying pole dance for myself. I have zero ex..”

  • Lucas Bailey » Workshop Santa´s little helper:  ”Hey, "del" stood out as potentially misspelled. spellradar.com usually clarifies..”

  • Kathleen Whitehead » Workshop Santa´s little helper:  ”Hello, "augusti" seems potentially incorrect. You might quickly verify using sp..”

Bloggarkiv

Länkar

Etikettmoln