web_head

VÅREN 2018

Vi är SÅ taggade på våren!

(det känns iof som en evighet bort just nu, men vi är snart där!!)

NYHETER;

-Flex30, en flex klass på 30 min som ligger på måndagar och instrueras av Jenny F-S, grym chans för dig som vill jobba på din flexibilitet men inte har 60 min.

-Feminine Heels, en dans klass med klackar utan stole som instrueras av coola Theresa som är hemma efter några år i LA.

-Barre, en galet kul och utmanande styrke

-Burlesk, fantastiska Mrs Murphy/Malin fortsätter instruera sin populära Glam de Lux, men nu introducerar vi även Burlesk på schemat! Kom och skaka dina fjädrar!

-Acro (gör comeback), med Italienska Carlotta vid rodret (som även instruerar hos cirkus cirkör och dans & cirkushögskolan) så gör acro comeback på schemat.

-Aerial Flex 60 min (gör comeback), med Italienska Carlotta vid rodret (som även instruerar hos cirkus cirkör och dans & cirkushögskolan) så gör acro comeback på schemat.

Bokningen är redan upp så boka upp er direkt för att inte missa er plats!!
Du bokar in dig genom att klicka på boka knappen!
Du bokar in dig genom att klicka på boka knappen!

Kommentera gärna:

Senaste inläggen

Senaste kommentarer

  • Eva Widegren » Vinterkurserna!:  ””Gratis”, finns det platser kvar? Isåfall vilka kurser kan man prova på? ”

  • Hala Mansour » Ny klass; High heels:  ”Hej, jag skulle gärna vilja prova på en lektion. Finns det möjlighet för det och..”

  • Rosanna » Gratis Prova På Vecka 27:  ”Hej! Jag vill jättegärna komma på prova på v. 27. Finns det en plats kvar? :) A..”

  • Martina » KidsPole:  ”Hej Min dotter skulle vilja prova på. I oktober blir hon 8 år. Förkunskaper gått..”

  • Nika Eyvazi » Gratis Prova På vecka 3:  ”Gratis”

Bloggarkiv

Länkar

Etikettmoln